O nás

Jak jsme již uvedli v úvodní předmluvě, jsme na trhu od roku 2014 a náš core business je obchodování s materiály pro výrobu reklamy, které dodáváme klientům do celé Evropské unie. Díky bohatým zkušenostem v oboru, širokému sortimentu a vynikajícím kontaktům, jsme se rozhodli zapojit i do samotné výroby a vytvořili jsme tento projekt Dreambrand, u kterého (jako je tomu u všech našich aktivit) je na prvním místě vysoká kvalita dodávaného produktu a perfektní servis pro klienta. 

Naše firma Reklamni-folie.cz fyzicky disponuje skladovými zásobami cca 600 různých typů nažehlovacích médií různých barev a struktur, jako je flex, flock, glitter, pearl, fatty, glam, strach,.. a které jsou okamžitě k dispozici pro samotný výrobní proces.

Další naše firma Graphic-tools.eu Vám pomůže vybrat požadované oblečení ze široké nabídky kvalitního textilu. 

Individuální přístup k zákazníkovi a profesionálně odvedená práce je pro nás alfou a omegou naší činnosti.

Působíme i mimo Českou republiku v rámci celé Evropské unie, kde máme již stovky spokojených zákazníků.

Zakázky jsme schopni realizovat již od nízkého objemu 10 kusů a ve velice krátkém časovém horizontu díky našim velkým skladovým zásobám tiskových materiálů a pružného systému zásobení požadovaného textilu.

Díky široké nabídce textilních produktů, jsme schopni reagovat na poptávku zákazníka a vytvořit produkt na míru konkrétní zakázky. Od priority nízká cena až po prioritu vysoká kvalita.

U vlastní výroby se snažíme preferovat tu nejvyšší kvalitu s ohledem na životní prostředí, proto nejčastěji volíme výrobky ze 100% ORGANICKÉ BAVLNY.

Naše produkty jsou velice často označeny certifikacemi OEKO-TEX. Námi realizované projekty můžete sledovat na našich INSTAGRAM či FACEBOOK stránkách.